.
מה אני באמת רוצה לעשות כשאהיה גדול/ה?

רוצה לשנות מקצוע,
אבל אין לך תשובה לשאלת מליון הדולר- איזה עיסוק ירגיש באמת "אני"?

הזמן רץ, ומפה לשם אתם כבר שנים במקום מקצועי שאיך לומר, לא באמת מרגיש אתם. ואתם יודעים (או לפחות ממש מקווים) שאי שם קיים משהו הרבה יותר מדוייק... נכון למי שאתם. כזה שתקומו אליו עם חיוך גדול בבוקר. שירגיש הגשמה אמיתית ומלאה שלכם. כזה שגם יתגמל אתכם כראוי פיננסית וישאיר מקום לחיים פרטיים נפלאים. 

אבל מה לעשות, מחשבות זה יפה אבל צריך להתפרנס. על זה אין ויכוח. אז בנתיים אתם עוברים מיום עבודה אחד לבא אחריו, משתוקקים שהסופ"ש המיוחל כבר יגיע. נשבזים כשמגיע יום ראשון.

ואולי חשבתם שתגיע ההזדמנות הנכונה על הדרך... ואולי חשבתם שהחיים יובילו אתכם לפתרון החידה – במה באמת אתם רוצים לעסוק? מה יחבר את הכל לידי בחירה אחת נכונה?

אז מה עושים?

בין אם תעשו שינוי מקצועי עכשיו או בעתיד, החלק הכי חשוב בדרך הוא לגלות במה אתם באמת רוצים לעסוק. אני מאמינה שכשהבחירה נכונה ומחוברת למי שאתם, הדרך נפתחת.

שנים עברו מהשינוי המקצועי שלי, ובהן זכיתי ללוות מאות תהליכי שינוי מקצועי וצמיחה בעבודה/בעסק. אני רוצה לחלוק איתכם מנסיוני, כדי שתמצאו את המקצוע שהוא אתם.

אני רוצה לשתף אתכם ב-5 הדברים שיובילו אל התשובה שלכם. 

ואם תרצו, תוכלו להעניק אותם לעצמכם במסע משותף,
במחזור הקרוב של הסדנה: "מה אני באמת רוצה לעשות כשאהיה גדול/ה?"
ובעוד חודשיים... יכולה להיות לכם תשובה ♥ לחצו כאן לפרטים.

עכשיו בואו נצלול לתוך 5 הדברים שיובילו לגילוי התשובה המקצועית שלכם.

5 הדברים שיובילו אתכם לתשובה!

חשוב לדעת שהחיפוש הזה הוא לא "תרגיל במתמטיקה". זה לא שנעשה 1+1 ונגיע לתשובה הנכונה. אז מה כן? כן יש כאן מסע לגילוי הרצון והדרך שלכם. מסע שרק אדם אחד יכול לעשות אותו עבורכם: אתם. ואתם תעשו אותו בקצב ובסגנון שהוא בדיוק אתם.

והרי לפניכם, 5 המרכיבים שיובילו אל התשובה שלכם: 

מרכיב ראשון: פוקוס

כדי להצליח בחיפוש, אתם רוצים לשים עליו פוקוס. לתת לו מקום של כבוד בתוך היומן העמוס שלכם. העתיד שלכם חשוב לכם? פנו לו זמן! איפה שהפוקוס שלנו נמצא שם דברים קורים.
בקורס נשים פוקוס של ממש על החיפוש, 7 שבועות בהם תצללו לתוך "מסע חיפוש מודרך".

 

מרכיב שני: מפה ברורה של מי אתם 

הדבר האולי הכי חשוב במסע הוא להסתכל לעצמכם בעיניים, להבין בדיוק בדיוק מי אתם, ולכמת את זה למפה ברורה. הבסיס לבחירה המקצועית שנאמנה לכם נשען על הדבר הזה. הבשורה המשמחת היא שאתם כבר לא ילדים, כמו שכנראה הייתם בבחירה המקצועית הראשונה שלכם. עברתם חוויות משמעותיות ואתם היום במקום בשל יותר, מפותח יותר, מכירים את עצמכם טוב יותר. 

וזה בסיס מעולה כדי ליצור את "משולש הזהב" שלכם (אותו נבנה יחד בקורס). "משולש הזהב" הוא המצפן המרכזי שמכוון אותנו בדרך לבחירה המקצועית שהיא בול "אנחנו".
המשולוש מורכב משלושה קודקודים: 

1. הגשמה: מה נותן לכם משמעות והגשמה? מה עושה אתכם מאושרים? בקורס נעשה שלושה תהליכי מפתח שעונים על השאלות הללו- גילוי הערכים האישיים שלכם, יצירת הצהרת יעוד וכתיבת חזון.   
2. חוזקות: מה הכישורים והחוזקות המרכזיים שלכם? where do you shine?
אלו המקומות בהם אתם נותנים הכי הרבה ערך, שם אתם גם שווים הכי הרבה כסף. יש לכם המון מה לתת לעולם הזה, ואנחנו רוצים לוודא שזה קורה בבחירה שתעשו.
3. פרקטיקה: מה הדברים הפרקטיים שחשוב שיהיו בכל בחירה שתעשו? גובה השכר הרצוי, עבודה כשכירים או עצמאיים, שעות העבודה, המיקום, ועוד.

אחרי שנמפה יחד את המשולש שלכם בתהליך עומק, נמצא בשטח שבין הקודקודים את התשובות המקצועיות שלכם.

 

מרכיב שלישי: חקירת אפשרויות

איזה מקצועות קיימים שם בחוץ שתואמים את הכישורים והחלומות שלכם? יכול להיות שעל חלק מהם כבר חשבתם, ושחלק בכלל לא העלתם בדעתכם. גם יכול להיות שחלק מהפנטזיות בכלל לא רלוונטיות למשולש שלכם ולמי שאתם, ורק כשתצללו לעומק החקירה תגלו למה.

בקורס נפתח את הראש ונעיף אתכם אל מחוזות הדמיון. תגלו חלומות נשכחים, כמיהות חדשות, ואולי מקצועות שבכלל לא הכרתם. נעשה סיעורי מוחות והפריה הדדית, וחקירה איך באמת נראים המקצועות והתחומים שמענינים אותנו, וכמה המציאות תואמת את הדמיון. לאורך הקורס תקבלו גם הכוונה פרטנית ממני, כאשת מקצוע. 

 

מרכיב רביעי: אמונה

הצעידה במסע לעשיית שינוי מקצועי לא תמיד קלה. קל לוותר ולחשוב שזה לא יצליח. אמונה תיתן לכם את הכח למצוא ולדייק את הדרך שלכם. מדובר על שתי אמונות מפתח: 1- ששינוי מקצועי מוצלח וקולע אפשרי בחיים האלו. 2- ששינוי כזה אפשרי אישית עבורכם, שאתם מוכשרים ויכולים לעשותו בהצלחה. 

בקורס תקבלו שפע של חיזוקים והוכחות שהשינוי הזה אפשרי. תשמעו סיפורי הצלחה שלי ושל מתאמנים, תקבלו גישה לוידאו מלא השראה ובו שיתופים של 4 אנשים שעשו שינוי קריירה אדירים בהצלחה. תזכו בקבוצה מופלאה של שותפים לדרך שמאמינים בכם, שצועדים בעצמם בדרך הזו ומבינים אותה. תתחברו לאמונה שלכם בעצמכם ובכח שלכם. אני אהיה שם לצידכם, בכל מה שתצטרכו כדי שזה יצליח. זה עומד להיות כיף!

 

מרכיב חמישי: סביבה תומכת

שימו לב, כי זה חלק מאוד חשוב. אתם רוצים לארגן לעצמכם סביבה תומכת. כזו שמאמינה בכם ובהצלחת השינוי שלכם. שעומדת מאחוריכם. שתדע לחזק אתכם וגם להגיד לכם אם אתם עושים שטויות. אתם לא רוצים לצעוד לבד בדרך הזו, זה קשה. ובאמת סביר להניח שאתם לא לבד, שכבר יש לכם סביבה מוכרת שאוהבת אתכם. אבל יש פה קאצ'. חלק מהסביבה הרגילה שלכם עלול להתגלות כ"סביבה מעכבת". אנשים חוששים משינויים גדולים, ומדברים את הפחד שמונע מהם לעשות כאלו בעצמם. תוסיפו לכך שהשינוי ישפיע ישירות על הקרובים אליכם ביותר. זה מלחיץ! ולא מאפשר לתמוך בכם באופן "נקי". וגם כשהכוונה טובה, אחרים לא תמיד יודעים לכוון נכון ועשויים  לבלבל.

חוסר בסביבה תומכת יכול ליצור ברקסים רציניים בדרך שלכם. חשוב להבין את זה, לנהל נכון את האינטראקציה הזו עם הסביבה המעכבת, ולארגן לעצמכם "סביבה תומכת". היא זו שתיתן לכם הרבה מהכח לעשות את המסע אל השינוי שלכם. 

הקורס יספק לכם "סביבה תומכת" אידיאלית. אנשים עוצמתיים שצועדים בדרך לשינוי כזה בעצמם, יהיו שם בשבילכם ואתם בשבילם. במפגשים וגם אחרי הקורס. תתנו זה לזו כח והשראה. אני אקח חלק חשוב בסביבה התומכת שלכם, ומזמינה אתכם להמשיך להתיעץ איתי ולשתף אותי גם אחרי הקורס. תוכלו גם להצטרף לקהילה שלי "הצועדים לשינוי מקצועי" ולהמשיך לקבל תנופה אדירה והכוונה לאורך כל הדרך. 

התבלין הסודי שמחבר את הכל יחד: להסכים לגדול! כי כדי להגיע לדברים חדשים אליהם לא הגענו, תמיד יש משהו שעלינו לגדול בו מול עצמנו. אחרת השינוי הזה היה כבר קורה. 

אז עכשיו, תשאלו את עצמכם -
האם אתם מוכנים לעלות לשלב הבא בדרך לשינוי המקצועי שלכם?  
אם התשובה היא כן - ואתם רוצים לעשות זאת יחד,
אני כאן, מזמינה אתכם למסע משותף!

הינה כל הפרטים:  

בואו למצוא את ה"מה" שלכם!

זו הזמנה להצטרף אלי למסע!
7 פגישות עוצמתיות בהן תגלו עם עצמכם:
איזה שינוי מקצועי ירגיש בדיוק אני? 

תהליך אישי בתוך קבוצה קטנה, איכותית וממלאת השראה
6 מפגשים בקבוצה + מפגש הכוונה אישי אחד איתי
ימי רביעי החל ב 9/5/18,  18:30-21:30 בתל אביב
 

מסע מרגש בו תצעדו אל התשובה בעזרת -
♥חיפוש מודרך והכוונה מקצועית ♥יחד מפרה, תומך וכייפי
♥כלים לפצח את התשובה שלכם ♥חיבור עמוק פנימה לעצמכם

ההזדמנות ללכת עם עצמכם עד הסוף!
לצלול לעומק ולגלות- "מה באמת נכון לי?" 

** וגם - 3 מתנות שוות ממש והזדמנות למלגה חלקית **

ליטל, זה מדבר אלי!

מלא/י את פרטיך ונקבע שיחת יעוץ לבדיקה אם התהליך הזה נכון לך. מעדיפ/ה להתקשר? בכיף! 054-7622797

אז מי אני?

אני ליטל כסיף שניידר, מאמנת עסקית ואישית. אם יש לכם רצון לעשות שינוי מקצועי, אני כאן כדי לוודא שלא תוותרו עד שתמצאו את "ה-דבר" שלכם, ותהפכו אותו למציאות היומיומית המרגשת שלכם!

ב-7 שנים האחרונות אני נרגשת לומר שאני עוסקת במקצוע שמרגיש מאוד אני. אני אוהבת את העבודה שלי. מחוברת מהבטן אליה, והיא אלי. אבל זה לא תמיד היה ככה. ב-7 השנים שקדמו הייתי בהייטק, hardcore הייטק, כמתכנתת ואז מנהלת. עם רזומה שכלל שני תארים (B.SC במדעי המחשב מבן גוריון, MBA מהבינתחומי ו-Wharton), לשעבר קצינה ב8200. הייתי כביכול "על הדרך". הרווחתי נהדר, הצלחתי מאוד במה שעשיתי. אבל האמת? זה פשוט היה לא "זה". ובפנים ידעתי את זה. לא היה לי קל להכיר בזה. ולא היה לי טריוואלי לגלות מה "כן זה" בשבילי. והינה אני כאן היום. מתרגשת לכתוב לכם את המילים האלו, להזכר בדרך בה צעדתי.


מהשינוי שעשיתי נולדה השליחות המרכזית שבחרתי לי כמאמנת - ללוות אחרים להגשמה המקצועית שלהם. אחרי שליוויתי מאות מתאמנים בשינוי מקצוע או קפיצה בעסק/קריירה קיימים, אני יודעת שיש לנו כל כך הרבה אפשרויות בחיים האלה. לא תמיד אנחנו רואים אותן. אבל הן כאן. וכן, אפשר להגיע להגשמה מקצועית מופלאה! וכן, עוברים בדרך פחד ואתגרים, זה חלק מהגדילה, ואני כאן בשבילכם בדרך הזו.

 

מתאמנים מספרים

הגעתי לאימון אצל ליטל בסוף שנות ה30 לחיי כשאני עדיין לא יודע מה אעשה כשאהיה גדול.. אני אדם מלא רעיונות ורצונות אבל היה לי קשה לממש בעיקר מפני שלא ידעתי את הכיוון הנכון שאליו אצטרך להשקיע את כל הכוחות. כמו ילד בחנות צעצועים ולא יודע במה לבחור. להפתעתי(אני טיפוס סקפטי ושמרן) האימון גילה לי את עצמי. הופתעתי לראות מה הם הערכים החשובים לי באמת ומה מהיכולות שלי יתנו לי תחושה פנימית טובה אך גם יועילו לאחרים ואף אוכל להתפרנס מהן. ליטל ביכולת ההקשבה שלה, האמפתיה ובהתמקדות בחיובי שבי, ומצד שני בשאלות הנכונות במקומות הנכונים, האירה לי את היכולת לגלות בעצמי את התשובות שהיו בתוכי. כך מסתבר. האימון שנגע מצד אחד בעומק אבל מצד שני היה פרקטי ומעשי נתן לי את הכלים לאזור אומץ ולעשות. תודה ליטל.

מאיר

רציתי להודות לגורל שהפגיש ביננו והודות הכימיה המיידית שהייתה לי אתך שמרתי את הכרטיס שלך למקרה הצורך לעתיד. אני בן אדם סקפטי ולא כ״כ האמנתי שאימון יכול להביא תוצאות. אבל בכל זאת החלטתי לנסות. אצלך הרגשתי מההתחלה מקצועיות ורצינות וסמכתי עליך ועל התהליך. נתת לי המון תמיכה והראת לי דרך חדשה. תמיד עם הרבה חוכמה. האמנת בי מההתחלה. ואני האמנתי בך. עשית את זה בעדינות רבה אבל עם הרבה ביטחון. והביטחון שלך עבר אלי. הצלחתי בעזרתך לעזוב מקום עבודה אחרי 20 שנה ולהתחיל בקריירה עצמאית. היית שמה בשבילי גם בקונפליקטים האישיים שלי. זה לא קסם זה תהליך! ועדיין לא סיימתי אותו כמובן - רק התחלתי :) ואת היית הראשונה בדרכי החדשה.

בטי

הגעתי לליטל מתוך הבנה ורצון לקבל סיוע מקצועי שיאפשר לי למצוא, לכוון ולהפתח לאפשרויות חדשות כדי שאוכל להמשיך להגשים ולממש את עצמי מקצועית ואישית. ברגישות, עדינות, ענייניות, פרקטיות והמון תמיכה ליטל היתה האדם הנכון בזמן הנכון. ליטל ידעה לשאול את השאלות הנכונות, להקשיב ולהתאים את האמירה, המשימה והאתגר בדרך לדבר הבא. קיבלתי מליטל המון מתנות משמעותיות בדרך, המתנה המשמעותית ביותר היא החיזוק האינסופי והבלתי מתפשר להיות בתהליך של חיפוש, לא להתפשר, לחדד, ולדייק. להתמודד עם הפחד, עם הדאגות, להאמין בעצמי ולהעז לצעוד בדרכים חדשות שיעשו לי טוב.

שרון

ויש גם מתנות!

בונוסים שווים שתקבלו במתנה בהצטרפות לתהליך, כי חשוב לי לוודא שתגיעו ליעד שלכם.

בונוס 1:
הצטרפות ללא עלות לחצי שנה למועדון "הצועדים באומץ לשינוי מקצועי" בתום התהליך. מועדון שנפגש פרונטלית או אינטרנטית, אחת לחודשיים. אנשים שצועדים בדרך לשינוי, מחזקים ומתחזקים בקבוצה ובליווי שלי! שווי ההטבה: (כל מפגש – 150 ₪, סה"כ 450 ₪)

בונוס 2:  
גישה לצפיה אינטרנטית בכנס אליפות שערכתי בשם "עושים שינוי קריירה", פתוח למהלך כל שבועות הקורס. וידאו באורך 3 שעות ובו:
∼הרצאה שלי בת שעה וחצי על הדרך לעשיית תהליך שינוי מקצועי + כלים עוצמתיים לשימושכם
∼ פנאל של השראה מטורפת מ-4 אנשים שעשו שינויי קריירה עצומים בהצלחה. אני והם מדברים על הכל: הקושי, הסיפוק, האתגר הכלכלי, הפחד, ו... על איך זה להיות 5 שנים אחרים.
בואו לפגוש את עצמכם של 5 שנים אחרי השינוי ולקבל השראה! (שווי ההטבה - 120 ש"ח)

בונוס 3: 

ממשיכה ללוות אתכם! המשך זמינות והכוונה ממני במייל למשך 4 חודשים לאחר סיום הקורס. (מייל עדכון אישי והכוונה אחת לחודש, ובנקודות מפתח)
(שווי ההטבה - 400 ש"ח)

 

כמה זה עולה לנו?

ההשתפות בקורס היא בעלות של 1900 ש"ח,
לתהליך שלם הכולל 7 מפגשים ושפע של עשייה משותפת בין לבין. 

שימו ♥ - מלגה חלקית! עד 5 מלגות הנחה של 350 ש"ח. 
אני אוהבת לפנק ולעודד את מי שרוצה יותר בשביל עצמו, וכל הקודם זוכה.
להגשת מועמדות למלגה לחצו: שאלון התאמה למלגה

ואם זה לא יתאים לי?
אם בתום המפגש הראשון תרגישו שזה לא מתאים לכם,
תוכלו לצאת מהתהליך ללא כל התחייבות (ובתשלום 1/7).

מתי?
החל ב9/5/17,  7 מפגשים בימי רביעי, 
18:30-21:30 בתל אביב

חוויה עוצמתית שתעיר אתכם
תלך אתכם לאורך כל תקופת הקורס, וגם שנים אחריו..

מצטרפים?
איזה כיף! השאירו את פרטיכם כאן למטה 
או פשוט התקשרו אלי: 054-7622797

 

האמת? זה לא מתאים לכל אחד...

התהליך הזה מתאים רק למי שמחוייב לעצמו ולא רוצה להתפשר על חייו המקצועיים!

∼ למי שמוכן להשקיע בזה ברצינות, להכנס ל-7 שבועות של מסע מדויק ומרגש עם עצמו, במפגשים ובינהם.

∼ למי שמכיר בחשיבות של השינוי הזה (עבודה היא חלק כל כך גדול מחיינו) ויעשה מה שדרוש כדי לפנות זמן ואנרגיה לתהליך.

∼ למי שרוצה להיות חלק מקבוצה של אנשים מיוחדים ומלאי דרייב למצוא את השינוי מקצועי שהוא בדיוק הם. לעשות סיעורי מוחות, לחזק ולהתחזק בדרך, יחד ולחוד... ולפרוץ! (אם אתם מעדיפים עבודה פרטנית איתי במקום, זו גם בהחלט אפשרות. פנו אלי.)

∼ למי שמרגיש שעכשיו זה הזמן לגלות (השנים רצות, ואנחנו לא נעשים צעירים יותר...) "מה העיסוק המדויק שירגיש בדיוק אני?"

אני אוהבת לעבוד עם אנשים שהתהליך באמת מתאים להם.
אז אם אתם חושבים שזה אתם, אני מחכה לכם!

ליטל, זה מדבר אלי!

מלא/י את פרטיך ונקבע שיחת יעוץ לבדיקה אם התהליך הזה נכון לך. מעדיפ/ה להתקשר? בכיף! 054-7622797

שאלות שאני שומעת הרבה

מי יהיו השותפים שלי למסע?

למרות שמדובר במסע אישי שתעברו עם עצמכם, וכל אחד יעבור בדרך המיוחדת והקסומה שלו, יש חשיבות לבחירה להיות בקבוצה. קבוצה טובה נותנת מלא מלא. כח. אומץ. כיף. השראה. רעיונות. ולכן חשוב שזו תהיה קבוצה משובחת שטוב לכם בה. אז מי יהיו שותפיכם לדרך? אנשים עוצמתיים שנמצאים במקום כנראה דומה לשלכם. שיש להם תשוקה לא להתפשר מקצועית. אנשים חיוביים, שפתוחים לשינוי ותעוזה, לרוב בגילאי 28-45. אנשים שעברו בדיקת התאמה לתהליך איתי, כי גם לי חשוב שזו תהיה קבוצה משגעת שתעיף אתכם קדימה. זו מסגרת נפלאה בה אני שומרת על דיאלוג מפרה ומאפשר, על שותפות לצד מסע אישי, ומוודאת שכל אחד מחברי הקבוצה סולל את הדרך שמדוייקת בדיוק לו. 

ומה אם אתחיל והתהליך לא יתאים לי?

אני מבינה את החשש הזה. יש פה סוג של הליכה אל הלא נודע. ובדיוק זו הסיבה שאני מאפשרת בתום המפגש הראשון לבחור לצאת מהתהליך, בלי שום מחוייבות והסברים, ובתשלום יחסי בלבד של 1/7. ואני שמחה להעיד שעד היום זה לא קרה :-)

איך אמצא בקורס רעיונות מקצועיים חדשים?

החיפוש הזה הוא בבסיסו מסע עם עצמכם, כי רק אתם יכולים לדעת באמת מה אתם רוצים. לכן מה שחשוב הוא שהמצפן שבוחר את הכיוון המנצח יהיה פנימי שלכם, שהוא זה שיוביל ויבחר. ואתם רוצים להעשיר אותו, בשפע של רעיונות מבחוץ ופרספקטיבות חדשות על העולם והאפשרויות בו עבורכם. איך נעשה זאת יחד בתהליך?
- תקבלו ממני ומחברי הקבוצה רעיונות פרועים שיפתחו לכם את הראש לשלל כיוונים חדשים
- תצאו לראיין אנשים מתחומים שנוגעים בכם, תאספו מידע אמין ורחב ממקור ראשון, מידע שננתח יחד ויעלו ממנו רעיונות נוספים
-  תתחברו עמוק פנימה אל העוצמה שלכם בשלל דרכים. ותקבלו מפה ברורה לכישורים, התשוקות, המשמעות והיעוד שלכם. נעשה תרגילים לפתיחת הדמיון והרצון. לרוב מעין הרעיונות המדוייק ביותר - הישר מתוככם.

אולי אפתח עסק? האם אוכל לבחון את זה בתהליך?

בהחלט! אני מעודדת יזמות ויצאה לעצמאות, הרי זה השינוי שעשיתי עם עצמי ומסב לי אושר גדול.
הכובע המקצועי השני שלי כמאמנת הוא ליווי עסקי, אשמח לתת לכם הכוונה ומידע בנוגע. 
יש שני דברים שכדאי שנבחן יחד במסגרת התהליך:
1. להיות בעלים של עסק מאוד שונה משכירות ולא מתאים לכל אחד, האם זה מתאים לכם? 
2. חשוב להבין את הפוטנציאל הטמון בתחום אליו אתם רוצים להכנס. מה הפוטנציאל הכלכלי בו? האם הוא יכול לעמוד בציפיות שלכם? אתן לכם ידע וסיוע בבדיקת התחום שלכם.

אם תחליטו לפתוח עסק, תוכלו לבחור להמשיך ולקבל ליווי עסקי ממני בסיום הקורס.
וזה יתרון נקי שבשלב זה אכיר היטב אתכם ואת הדרך שלכם.

אפשר לעשות את התהליך באופן פרטני איתך?

כן! אני יודעת שלא לכולם מתאימה העבודה בקבוצה. אם אתם מעדיפים לעבור דרך כזו בתהליך פרטני איתי, בשמחה. מוזמנים להתקשר ונתאם 054-7622797. 

דעתכם חשובה לי! שתפו אותי!

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.