.

מתנה שתעשה לך טוב בעבודה

3 סרטוני מתנה שישדרגו אותך בעבודה. ביומיום ובסלילת הדרך לאורך שנים.
כי עבודה היא חלק כל כך חשוב בחיים שלנו. מגיע לנו שזה יהיה טוב. ממש טוב!
הרשמה ומידע נוסף מתחת לסרטון ↓↓↓

לאן לשלוח את המתנה?

מה כוללת המתנה?

העבודה תופסת נתח עצום מהזמן והאנרגיה שלנו. ויש לה השפעה אדירה על רמת האושר שלנו.
המתנה שלי כוללת 3 סרטונים בהם אלמד אותך איך לשדרג את חווית העבודה שלך בכלים פשוטים לישום עצמי.

שידרוג היומיום

מילה רעה מהבוס והבטן מתערבבת. מחמאה מקולגה - ואנחנו בעננים. לדינמיקות עם אנשים אחרים יש השפעה עצומה על החוויה היומיומית שלנו. וגם להצלחה שלנו, זו שנמדדת בעמידה ביעדים ובתוצרים בשטח. ואיזו השפעה עצומה יש ל"הכרה" שאנחנו מקבלים (או לא מקבלים...) מאחרים על העשייה והמאמצים שלנו. בסרטון הראשון אלמד אותך איך לשדרג את החוויה היומיומית שלך בעבודה!

האם אני במקום הנכון?

האם אתם בעבודה שבאמת מתאימה לכם? ואם לא איך בוחרים בעבודה שכן מתאימה? ואיך בכלל אפשר למדוד את זה? בסרטון השני אלמד אתכם מודל מרתק(!) שפיתחתי למדידת ההתאמה של מקום העבודה. זהו מודל פשוט שיעשה לך סדר בהסתכלות על כל עולם העבודה וההבנה מה באמת נכון לך.  

רוצה לחשב מסלול מחדש! מאיפה מתחילים?

רוצים לעשות שינוי מקצועי, אבל אין לכם מושג איך לבחור את הכיוון החדש? שואלים את עצמכם שאלות כמו "מה באמת ירגיש אני?" "מה הבחירה שנכונה לי?" הסרטון השלישי מיועד לכם! אספר בו על המסע של בחירת שינוי מקצועי, והמפתח להצליח בו. 

מתאמנים מספרים

הגעתי לאימון אצל ליטל בסוף שנות ה30 לחיי כשאני עדיין לא יודע מה אעשה כשאהיה גדול.. אני אדם מלא רעיונות ורצונות אבל היה לי קשה לממש בעיקר מפני שלא ידעתי את הכיוון הנכון שאליו אצטרך להשקיע את כל הכוחות. כמו ילד בחנות צעצועים ולא יודע במה לבחור. להפתעתי(אני טיפוס סקפטי ושמרן) האימון גילה לי את עצמי. הופתעתי לראות מה הם הערכים החשובים לי באמת ומה מהיכולות שלי יתנו לי תחושה פנימית טובה אך גם יועילו לאחרים ואף אוכל להתפרנס מהן. 

ליטל ביכולת ההקשבה שלה, האמפתיה ובהתמקדות בחיובי שבי, ומצד שני בשאלות הנכונות במקומות הנכונים, האירה לי את היכולת לגלות בעצמי את התשובות שהיו בתוכי. כך מסתבר. האימון שנגע מצד אחד בעומק אבל מצד שני היה פרקטי ומעשי נתן לי את הכלים לאזור אומץ ולעשות.

מאיר

לליטל הגעתי כדי לעשות שינוי מקצועי. ומה שעשיתי היה שינוי בחיים. בעדינות, באופטימיות ועם תמיכה בלתי מותנית ליטל לימדה אותי כיצד להכיר תודה על מה שיש, על הסובבים אותי בחיי, על ההשגים והצעדים שאני עושה וכיצד לצמוח ממקום של שמחה וגאווה. בדרכה החכמה והעדינה ליטל לימדה אותי לסמוך עליה ועל עצמי ולהתמסר בצורה הכי מחוייבת שיכולתי לתהליך כדי שיהיה משמעותי ובעל ערך עבורי. עבורי הדרך עוד לא הסתיימה. למעשה היא רק מתחילה. אבל אני יודעת שיש איתי מלווה, מדריכה וחברה שלא תוותר לי ועליי עד שאשיג את המטרה.

אלה

רציתי להודות לגורל שהפגיש ביננו והודות הכימיה המיידית שהייתה לי אתך שמרתי את הכרטיס שלך למקרה הצורך לעתיד. אני בן אדם סקפטי ולא כ״כ האמנתי שאימון יכול להביא תוצאות. אבל בכל זאת החלטתי לנסות. אצלך הרגשתי מההתחלה מקצועיות ורצינות וסמכתי עליך ועל התהליך. נתת לי המון תמיכה והראת לי דרך חדשה. תמיד עם הרבה חוכמה והאמנת בי מההתחלה. ואני האמנתי בך. עשית את זה בעדינות רבה אבל עם הרבה ביטחון. והביטחון שלך עבר אלי. הצלחתי בעזרתך לעזוב מקום עבודה אחרי 20 שנה ולהתחיל בקריירה עצמאית. היית שמה בשבילי גם בקונפליקטים האישיים שלי. זה לא קסם זה תהליך! ועדיין לא סיימתי אותו כמובן - רק התחלתי :)ואת היית הראשונה בדרכי החדשה.

בטי

מתנה שתעשה לך טוב בעבודה

אז אני ושלושת הסרטונים מחכים לך. מתנה. חינם אין כסף. כי אני רוצה שיהיה לך (לכולנו) טוב בעבודה. מגיע לנו! זה הזמן לעשות משהו קטן עם השפעה גדולה בשביל עצמך. ואולי לשדרג את חווית העבודה ואת הדרך שלך מכאן הלאה, לשנים רבות קדימה. 

ליטל כסיף שניידר אימון קריירה ועסקים | 054-7622797 | www.litalkasif.co.il | lital@litalkasif.co.il 

©כל הזכויות שמורות לליטל כסיף שניידר
נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.